Orgaaniline Mate , Mint – Petersell 15 tk *3 g püramiidkotis

2,95


Looduslik energiajook!

Yerba Mate on täiuslik väsimuse heitja ja ebaproduktiivuse hävitaja! Yerba Mates looduslikult kõrge kofeiinisisaldus äratab Sind õrnemalt kui kohv. Yerbas leiduva kofeiini aeglasema imendumise tõttu võimaldab see kauem energiat tunda. See koos mündi ja peterselli värskendavate aroomidega tagab, et alustate oma päeva täis elu !

Yerba Mate on täis looduslike antioksüdante, mis aitavad kehal oma tervist säilitada. Antioksüdandid vähendavad keharakkude oksüdatsiooni ja võivad isegi aidata võidelda selliste haigustega nagu südamehaigused ja teatud vähid.

Mündi- ja petersellimaitseline orgaaniline yerba mate sobib suurepäraselt nendel hommikutel, kui vajate liikumiseks lisalööki! Näiteks võib see säästa Teie päeva, kui viimastel õhtutel pidutsedes on peksnud pea ja on tohutu väsimus. Selle tootega ärkamine ja kokkuvõtmine muutub lihtsamaks ülesandeks.


Sisaldab: Orgaaniline mate 70 %, orgaanilised piparmündilehed 28 % , orgaaniline petersell 2 %

Valmistamine : 80 kraadises vees lasta haududa umbes 4-7 min

Sobib ideaalselt värskendava jäätee valmistamiseks. Lisa 4 püramiidkotti 1 L vette 30 minutiks

Forsman kasutab 100 % biolagunevat materjali püramiid pakis. Püramiid teepakk annab ürttidele piisavalt ruumi avaneda ja aroomid, maitsed ei lähe kaduma.


 

 

 

24 laos (saab järeltellida)

Tootekood: 0772 Kategooria:
0
Ostukorv