Keisri Karikas roheline tee 60 g

2,10


Elav rohelise tee segu tsaariaegse Venemaa aadli maitsele. Tsaari-Venemaa aadelkond oli tuntud kui suured tee tarbijad, kellele meeldis oma teed nautida, eriti koos küdooniast valmistavad maitsva moosiga. Küdoonia (kuldne õuna) maitse austamiseks lõime selle klassikalise maitsestatud rohelise tee, mille keerukas maitse võlub kõiki.

Selle teega püüdsime tabada küdoonia ja litši täpseid maitseid. Iroonilisel kombel ei sisalda see kumbki neist, sest apelsin ja ananass kordavad kuuma vee infundeerimisel värske küdoonia maitset paremini kui tegelikud puuviljad. Liilia kroonlehed lisavad selle tee maitsele viimast lihvi.

Kui Emperor`s Choice 1990. aastatel esimest korda Venemaa turule toodi, saavutas see peagi Venemaa teehuviliste seas populaarsuse. Kuigi venelased eelistavad sageli musta teed, on see roheline versioon toonud järjekindlalt naeratusi musta tee joojatele, kes on sellele võimaluse andnud.

Rohelist teed peetakse tervislikumaks kui musta teed. Kui olete juba selle naugingu musta tee versiooni fänn, proovige seda rohelist versiooni! See on rikkam L-teaniini poolest, mis aitab vähendada stresi ja kolesterooli taset.

Koostis: Fairtrade roheline tee 80%, apelsinitükid 7 %, papaia tükid 3 %, ananassitükid 3 % , looduslik aroom 3%, liiliakroonlehed 2 % , pojengikroonlehed 2 %


7 laos (saab järeltellida)

Tootekood: 0444 Kategooriad: ,
0
Ostukorv