Ingveri-Sidruni must tee 15×3 g

2,95


Klassikaline maitsekombinatsioon ehtsate puuvilja tükkidega! Tõeline vürtsitatud musta tee klassika. Laialt armastatud sidruni ja ingveri maitsekombinatsioon saavutatakse suurte sidruni- ja apelsinitükkide segamisel sidrunheina ja ingveriga. Kõik koostisosad kokku loovad suurepärase valiku kuuma joogi jaoks gripihooajal.

Ingveri-sidruni must tee sobib hästi rõõmsateks suvehommikuteks. Ingver annab äratuseks väikese löögi ja sidrun jätab värskuse tunde. Magusa apelsinitükid aitavad ühtlustada ingveri tugevust ja sidruni kibedust.

Miks peaksite valima selle klassika Forsmani versiooni teiste ees ? Vastus on lihtne: kvaliteetsed koostisosad. Niipea kui koti kätte võtad, märkad sidrunheina ja suri sidrunitükke. Sidrunheinaga kaasneb sidrunverbena, mis annab mitmemõõtmelise maitseelamuse. Lisatud magusus, näiteks mesi , sobib selle teega suurepäraselt, kui olete külmetunud või soovite lihtsalt midagi maitsvat!

Koostisosad: must tee 80 % , ingver 6 %, Sidrunhein 5 %, sidruni seemned 3 %, apelsinitükid 2,5 %, sidrunitükid 2,5 %, naturaalne aroom

Valmistamine : 3 dl 90 kraadises vees 2-5 min 


12 laos (saab järeltellida)

Tootekood: 0786 Kategooria:

Kirjeldus

 

 

0
Ostukorv