Orgaaniline ingveri roheline tee 60 g

2,20


Imeline ingveri tervisepomm.

Ingveri kasu tervisele on laialdaselt tunnustatud ja selle tipptasemes ei saa kahelda. Paljude jaoks on ingver tänu oma arvukatele terviseomadustele igapäevase dieedi osa. Ingveri eelised hõlmavad näiteks reumaatiliste haiguste ravivat toimet, iivelduse leevendamist ja gripi sümptomite leevendamist.

Roheline tee sobib hästi ingveriga ja nende kahe kombinatsioon on meeldivalt pehme. Ingver ei domineeri maitset liiga palju, vaid lisab joogile värskust. Seetõttu sobib tee Teile isegi, kui Te pole tugeva ingveri suurim fänn.

Selle joogi tervislikud omadused ei seisne mitte ainult ingveris. Roheline tee, millel see tee põhineb, on näidanud ka palju kasulikke omadusi. Roheline tee aitab alandada kõrget veresuhkrut ja kolesterooli. Rohelises tees leiduv L-teaniin aitab parandada kognitiivset mõtlemist.

Proovige seda rohelise tee, ingveri ja bergamotiõli segu, mis maitseb uskumatult ning teeb head Teie kõhu, meele ja maitsehäiretele.

Koostisosad: orgaaniline roheline tee 90 % (Hiina) , orgaaniline ingver 9 %, looduslik ingveriõli 0,5%, looduslik bergamotiõli 0,5 %


 

8 laos (saab järeltellida)

Tootekood: 0181 Kategooriad: , , ,
0
Ostukorv